Chia vaša energia z prírody

Semienka Chia

Prírodný zdroj omega 3 a 6 mastných kyselín

Chia Semená sú prírodným zdrojom omega 3 mastných kyselín

Celý článok »

Väčšina skupiny B – vitamínov

Vysoký obsah vitamínov a minerálov v prírodnom pomere

Celý článok »

Vysoký podiel vlákniny

Postupné uvoľňovanie energie..

Celý článok »

Chia má 5x viac vápnika ako je v mlieku

Chia semienka obsahujú 5 násobok viac vápnika v porovnaní s mliekom (600mg v 100g chia & 120mg v 100g mlieka) . Vápnik z Chia je ľahšie stráviteľný v tele ako vápnik z mlieka. Je to kvôli tomu, že Chia obsahuje minerál s názvom bór, ktorý sa správa ako katalyzátor pri trávení vápnika v tele.

Celý článok »

Porovnanie ĽAN / CHIA

Matka príroda ochraňuje omega 3 mastné kyseliny v ľane pred znehodnotením tvrdým obalom= semienkom. Ak chceme využiť benefity ľanu, musíme semienko uvariť, alebo podrviť, alebo naklíčiť, alebo inak otvoriť, aby bolo prospešné pre náš tráviaci systém. Ak sa pri príprave nedostaneme do semienka, tak ľan prejde našim tráviacim systémom bez nejakého úžitku.

Celý článok »

Chia semená, to je energia počas celého dňa

Chia pomáha udržiavať energiu počas celého dňa. Poskytuje tiež živiny a ponúka viacero zdravotných benefitov, ako je napr. budovanie tenkých svalových vlákien, podporovanie zdravia kardiovaskulárneho systému a stabilizáciu hladiny cukru v krvi. Zoznam týchto výhod pokračuje ešte ďalej.. Neobsahuje syntetické pesticídy, herbicídy a iné „ídy“..

Celý článok »

Zvýšená psychická koncentrácia a pozornosť

Chia pomáha zvyšovať koncentráciu a náladu vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú veľmi dôležité pri koncentrácii a ostatných mozgových aktivitách.

Celý článok »

Chudnutie z chia bez pocitu hladu..

Chudnutie bez škvŕkania v bruchu

Celý článok »

Ahojte, počas môjho vysnívaného výletu do USA som v Kalifornii čítal knihu Born to Run. Autor  v knihe píše o kmeni super bežcov Raramuri. Zamýšľal sa nad zdrojom ich super výkonov. Dospel k záveru, že jedným z hlavných dôvodov je ich denné menu. Pričom hlavný zdroj energie mali byť nejaké semienka Chia. Ako bežec som chcel aj ja zvýšiť svoj výkon a tak som začal pátrať po zázračných energetických semienkach. Kúpil som ich v predajni so zdravou výživou.

Po 10 kilometrovom behu  som býval väčšinou uťahaný ako kôň a rád, že som vôbec dobehol  domov. Vtedy prvý krát po konzumovaní chia semien som zabehol tých 10 KM úplne v pohode a fičal som celý deň v práci úplne fit.  Dnes konzumujem Chiu každý deň tak ako Raramuri . Vďaka Chia semienkam behám o mnoho rýchlejšie a na jar 2011 pobežím svoj prvý polmaratón ( áno 20 KM ). Každému  športovcovi vrelo odporúčam, dokonca aj moja priateľka už fičí na Chia a zhodila pár KG.

Tomáš – Devín

Potrebujete si doplniť telo energiou? Alebo zvýšiť koncentráciu? Prípadne zhodiť zopár kíl a nemať pritom pocit hladu?

Skúste semená Chia

Chia.sk vám prináša zrozumiteľné a jasné informácie o semienkach chia a možnosť ich objednávky

Stránku prevádzkuje HEALTHY PLANET s.r.o. , Bakošova 38 , 841 03 Bratislava

fatchilli.com - webdesign a webové aplikácie.

SK CZ

Obchodné podmienky

{NODE_TERMS}

Pokračovať k objednávke