Chia vaša energia z prírody

Semienka Chia

Prírodný zdroj omega 3 a 6 mastných kyselín

Chia Semená sú prírodným zdrojom omega 3 mastných kyselín

Celý článok »

Väčšina skupiny B – vitamínov

Vysoký obsah vitamínov a minerálov v prírodnom pomere

Celý článok »

Vysoký podiel vlákniny

Postupné uvoľňovanie energie..

Celý článok »

Chia má 5x viac vápnika ako je v mlieku

Chia semienka obsahujú 5 násobok viac vápnika v porovnaní s mliekom (600mg v 100g chia & 120mg v 100g mlieka) . Vápnik z Chia je ľahšie stráviteľný v tele ako vápnik z mlieka. Je to kvôli tomu, že Chia obsahuje minerál s názvom bór, ktorý sa správa ako katalyzátor pri trávení vápnika v tele.

Celý článok »

Porovnanie ĽAN / CHIA

Matka príroda ochraňuje omega 3 mastné kyseliny v ľane pred znehodnotením tvrdým obalom= semienkom. Ak chceme využiť benefity ľanu, musíme semienko uvariť, alebo podrviť, alebo naklíčiť, alebo inak otvoriť, aby bolo prospešné pre náš tráviaci systém. Ak sa pri príprave nedostaneme do semienka, tak ľan prejde našim tráviacim systémom bez nejakého úžitku.

Celý článok »

Chia semená, to je energia počas celého dňa

Chia pomáha udržiavať energiu počas celého dňa. Poskytuje tiež živiny a ponúka viacero zdravotných benefitov, ako je napr. budovanie tenkých svalových vlákien, podporovanie zdravia kardiovaskulárneho systému a stabilizáciu hladiny cukru v krvi. Zoznam týchto výhod pokračuje ešte ďalej.. Neobsahuje syntetické pesticídy, herbicídy a iné „ídy“..

Celý článok »

Zvýšená psychická koncentrácia a pozornosť

Chia pomáha zvyšovať koncentráciu a náladu vďaka vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú veľmi dôležité pri koncentrácii a ostatných mozgových aktivitách.

Celý článok »

Chudnutie z chia bez pocitu hladu..

Chudnutie bez škvŕkania v bruchu

Celý článok »

Ahojte, nemyslel som si, že chia semienka budú mať na mňa až taký dopad..Rozhodol som sa, že ich otestujem. Nespal som celú noc, aby si telo neoddýchlo a aby som mohol vnímať energiu Chii. Na druhý deň  som pred obedom  išiel na mini výlet s manželkou. Nebrali sme si jedlo ani vodu, načo keď sa ideme iba prejsť.  Vošli sme do lesa, že si nazbierame huby a naša hubárska mánia skončila o 18.00 hod. Pri ceste na späť som si uvedomil, že vôbec nie som hladný a ani unavený. Vrelo preto odporúčam aj ostatným, aby ich vyskúšali.

Peter – Bratislava

Potrebujete si doplniť telo energiou? Alebo zvýšiť koncentráciu? Prípadne zhodiť zopár kíl a nemať pritom pocit hladu?

Skúste semená Chia

Chia.sk vám prináša zrozumiteľné a jasné informácie o semienkach chia a možnosť ich objednávky

Stránku prevádzkuje HEALTHY PLANET s.r.o. , Bakošova 38 , 841 03 Bratislava

fatchilli.com - webdesign a webové aplikácie.

SK CZ

Obchodné podmienky

{NODE_TERMS}

Pokračovať k objednávke