Healthy planet na konferencii Myslenie prvej ligy

     Healthy planet podporuje nie len projekty ohľadom športu a výživy, ale aj myslenia.
     Rečníci Adela Banášová, Ján Mühlfeit a Marián Jelínek z konferencie Myslenie prvej ligy si pochutnali na našich dobrotách v darčekových balenia. Odovzdali nám veľa inšpirácie na články pre Vás. Budeme V nich hovoriť nie len o zdravom tele ale aj o zdravej duši a ceste k Vášmu šťastiu.

     Neviete o čom hovoríme?
     Myslenie prvej ligy je cesta od myslenia k úspechu. Môžete zistiť, prečo je správne myslenie základom pre dosiahnutie úspechu a ako kráčať cestou od nastavenia myslenia k dosiahnutiu úspechu.

     Prečo sme si vybrali podporiť práve Myslenie prvej ligy?
     Keď myslíte ako ľudia v prvej lige, tak sa do nej s najväčšou pravdepodobnosťou aj dostanete, preto sme to chceli vyskúšať. Okrem toho sme si vypočuli 3 osobnosti, ktoré dosiahli výrazné úspechy v rôznych oblastiach. Tak aby sme Vám ich mohli sprostredkovať v našom článku. 
     Správnym myslením, nájdením zmyslu života a sebarealizácie môžete dosiahnuť šťastnejší život. Na to, aby ste správne mysleli a dosiahli šťastnejší život, musíte najprv spoznať samého seba a vedieť o sebe ako z vnútra, tak i z vonka. Zamerajte sa na svoje silné a slabé stránky, aby ste mohli zmeniť svoje myslenie. S myslením súvisí aj láska, z ktorej vždy vzíde najlepší skutok, úmysel i tá najmúdrejšia myšlienka.


 

CHIA POWER® PONUKA