Odkrývame naše tajomstvo

     Vianočné darčeky nakúpené, koláče napečené..

     Vianoce - čas tajomstiev, prekvapení, úprimných stretnutí... Rozhodli sme sa jedno tajomstvo povedať aj Vám. Myslím si, že je to dôležité. Dôležité na to, aby náš vzťah s vašimi nákupmi u nás a váš pôžitok z našich výrobkov, mali pre vás význam. Malé vysvetlenie, kto vlastne sme.

     Sme firma, sme rodina, sme tím a náš cieľ, naša myšlienka bola, je a bude, budovať silnú značku. A to nie je všetko! Chceme, aby naše produkty boli chutné, s vyváženými hodnotami a hlavne, aby do nich naši výrobcovia dali kus seba. To je naše tajomstvo. Chceme mať naše produkty, naše receptúry, ktoré nám v skutočnosti vyrábajú ľudia s veľkým srdcom. Ťažko na obale našich chipsov urobiť marketing na človeka, ktorý stojí za touto receptúrou. Je to človek, ako každý z nás, je vegán a vychádza nám v ústrety. Svojim prejavom a tým, ako robí obchod a výrobu, je pre nás človek s veľkým srdcom a láskou k tomu čo robí. Má nádhernú rodinnú firmu, kde vládne pokoj a ľudia do práce chodia radi. Stále si myslíte, že sú to len repové Chia chipsy?

     Naše cookies vznikli dlhým ochutnávaním a skúšaním receptov. Ten dokonalý pokus vyšiel jednej milej pani z nádhernej vidieckej pekárne, ktorá pripravila tak skvelý recept, ktorý zapadol do nášho portfólia a my Vám už rok tieto chutné keksíky dodávame.

     Viete, že Chia džem je vyrobený z plodov zo Slovenska? Ťažko vyjadriť cenu alebo hodnotu takého produktu, ani marketing nám v tom nepomôže. Iba pravda o tom, ako to naozaj je a že tvorba týchto výrobkov je cesta, po ktorej chceme ísť.

     Ako končil rok, sme vám priniesli Chia kašu. Chia kaša vytvorená od profesionálneho bežca, ktorý sa začal venovať výrobe športovej výživy. A tak sa opäť stretli ľudia, ktorí začali tvoriť a vďaka ním máme možnosť a radosť raňajkovať tak skvelú kašu.

 

     To, čím sa môžeme pochváliť je:

• 162 obchodov na Slovensku, kde si máte možnosť kúpiť naše výrobky

• 1623 rozdaných, darovaných, venovaných výrobkov na ochutnávkach, charitatívnych, športových akciách a aj na konferenciách, kde naše produkty ochutnali aj známe osobnosti

 

     To sme MY, nie sme iba e-shop, sme dodávateľ a tvorca našej značky pre vás.

     Ďakujem, že som súčasťou tohto projektu, ďakujem za ľudí, ktorí pracujú nad rámec svojich možností, za ich vieru v to, že dobrá myšlienka má vždy budúcnosť a ďakujem Vám, našim zákazníkom, priaznivcom, odberateľom a hlavne dodávateľom za trpezlivosť a pomoc.

 

Prajeme nádherné Vianoce a tešíme sa na Vás v ďalšom roku